Imię do bierzmowania

Jedną z ważniejszych rzeczy jakie interesuje modzież przy okazji bierzmowania to wybór imienia. Skąd wiem? Mam ustawiony alert google na frazę "bierzmowanie" i jest to jeden z najczęściej poruszanych tematów.

A młodzież oczywiście googluje. Po tym googlowaniu widać nawet kiedy w Polsce jest sezon na bierzmowanie. Poniższy wykres pokazuje dynamikę zapytań "imię do bierzmowania" w skali roku.

Kliknij: imię do bierzmowania w Internecie

Czasami bywają cudeńka. Popatrzcie na ofertę (celowo nie podaję źródła) numerologa:

TRANSFORMACJA NUMEROLOGICZNA to proces polegający na dodaniu imienia, bądź imion precyzyjnie dobranych do indywidualnych potrzeb danej osoby tak, aby wszystkie wibracje z naszej karty numerologicznej uzupełniały się i wzajemnie wzmacniały, oraz stanowiły harmonię z Drogą Życia z daty urodzenia.
(…) Niekiedy celem TRANSFORMACJI jest wzmocnienie talentów i "zasobów" które dana osoba posiada (np. talenty artystyczne, występy publiczne).

Każde dziecko po przystąpieniu do bierzmowania i otrzymaniu nowego imienia, przechodzi nieświadomie transformację.
Niestety w ok. 90% przypadków jest to transformacja na niekorzyść…
(…) Wybieramy dziecku imię do chrztu intuicyjnie, bądź "po przodku", ale warto pamiętać że takie imię już na starcie wywiera na nasze maleństwo ogromny wpływ !!!!
Dlatego warto przed tak ważnymi momentami w życiu jak CHRZEST, BIERZMOWANIE, czy własny ŚLUB zasięgnąć porady NUMEROLOGA.

(…) Proces TRANSFORMACJI NUMEROLOGICZNEJ wygląda tak:

1.wykonuję dokładną analizę na podstawie daty urodzenia, oraz wibracji istniejących już imion i nazwisk (ocena czego mamy w nadmiarze, a jakich energii nam brak).
2.precyzyjnie dobieram imię/imiona posiadające określony rodzaj energii, w zależności od potrzeb, takie które będą nas wzmacniać, harmonizować, tuszować, itp.

albo to:

kliknij:  Babcia szuka imienia dla wnuka, które by dobrze wibrowało – oczywiście do bierzmowania.

 Pomijając jednak cały bełkot numerologiczny wybór imienia "kręci" młodzież. Niestety najczęściej w aspekcie estetycznym:

Które imie najlepsze na bierzmowanie?Keira, Afra, Tabita, Miriam, Nadia, Rebeka, Safira, Tacjana, Salomea.

Zaznaczam, że wszystkie są święte. Nie mam pewności tylko co do Safiry i Tabity.

może macie inne nietypowe propozycje? ; )

Gdyby dać jakąś sensowną propozycję, to młodzież byłaby na to otwarta. Ja opowiadam o bł. Laurze – potem wiele dziewcząt wybiera ją na patronkę. A ideałem byłby jakiś chrześciajński serwis o imionach i świętych – przewodnik dla szukającej młodzieży.

Może to: http://www.imiona.net.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *